Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Henryka Sienkiewicza Łódź Śródmieście

Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Łódź Śródmieście ul. Henryka Sienkiewicza · 10 piętro

2 000
67 zł/m²
29
1 pok.
Łódź Śródmieście, Henryka Sienkiewicza - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajmu od kwietnia mieszkanie w centrum Łódź
Pełne umeblowane
Możliwość wynajmu mp pod budynkiem
Okna na podwórze osiedla Manchattan
Całość 2000/ mc

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,90 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 10 piętro w 17-piętrowym domu wielorodzinnym z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Łódź, Śródmieście ul. Henryka Sienkiewicza
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 2000 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, mikrofalówka, pralka, telewizor
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu