Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Gliwice Stare Gliwice ul. Józefa Sowińskiego · parter
Do wynajęcia nowoczesne, świeżo urządzone mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Ogrody Andersa.
Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania - idealny dla osób ceniących komfort, spokój oraz dobrą lokalizację.
Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o funkcjonalność i wygodę. Jasne wnętrza oraz starannie dobrane wyposażenie sprawiają, że przestrzeń jest przytulna i komfortowa do codziennego życia.
Atuty mieszkania:
- nowe, w pełni urządzone wnętrze
- funkcjonalny układ pomieszczeń
- spokojna i zadbana okolica
- nowoczesne osiedle
- podziemne miejsce parkingowe w cenie najmu
- komórka lokatorska do dyspozycji najemcy
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym, które jest już wliczone w cenę wynajmu, co stanowi duże udogodnienie dla osób posiadających samochód. Dodatkowo dostępna jest komórka lokatorska, idealna do przechowywania rowerów, sprzętu sportowego lub innych rzeczy.
Osiedle Ogrody Andersa to spokojna i dobrze skomunikowana lokalizacja, w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej.
Mieszkanie dostępne od zaraz.
-
Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m² piwnica, ogródek
-
Parter w 4-piętrowym bloku
-
Dostępne do wynajęcia od zaraz
-
Gliwice, Stare Gliwice ul. Józefa Sowińskiego
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Opłaty 500 zł/miesiąc
-
Kaucja 4400 zł
-
Umeblowanie w pełni
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Podobne mieszkania na wynajem