Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Poezji Gliwice Łabędy

NOWA OFERTA
Mieszkanie 1-pokojowe Gliwice Łabędy, ul. Poezji. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Gliwice Łabędy ul. Poezji · 3 piętro

1 900
74 zł/m²
25
1 pok.
Gliwice Łabędy, Poezji - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 25,60 m², zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji Osiedle Poezji w Gliwicach. To idealne miejsce do zamieszkania.

Koszt: czynsz 1900 zł + zaliczka na media 500 zł.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
- salon z aneksem kuchennym - 19,37 m²
- łazienka - 4,64 m²
- przedpokój - 1,57 m²
- balkon - 3,64 m²

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku z windą, a jego położenie zapewnia prywatność oraz spokój.

STANDARD I WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym stylu, w wysokim standardzie i jest gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się.
Mieszkanie wyposażone jest w:
- kompletny aneks kuchenny ze sprzętem AGD
- stół z krzesłami, kanapę z funkcją spania (powierzchnia spania 192x140), szafkę RTV
- pojemną szafę
- łazienkę z wanną oraz zabudową do przechowywania
- klimatyzację Sinclair

LOKALIZACJA:
- Lidl, Rossmann, Pepco - 1 min pieszo
- Przystanek autobusowy - 3 min pieszo
- Apteka - 5 min pieszo
- Centrum Gliwic - 10 minut samochodem
- łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, szkół i usług.

Osiedle Poezji to miejsce, które łączy w sobie atuty spokojnej lokalizacji z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej.

DODATKOWE INFORMACJE:
- ogrzewanie miejskie
- rowerownia zamykana na klucz w budynku
- zamknięte i ogrodzone osiedle

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,60 m² balkon, aneks kuchenny
  • 3 piętro w 3-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Gliwice, Łabędy ul. Poezji
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Opłaty 500 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com