Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Franciszka Bohomolca Gdańsk Wrzeszcz

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Franciszka Bohomolca. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Gdańsk Wrzeszcz ul. Franciszka Bohomolca · 3 piętro

3 000
68 zł/m²
44
2 pok.
Gdańsk Wrzeszcz, Franciszka Bohomolca - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Oferuję na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m², położone w doskonałej lokalizacji we Wrzeszczu Dolnym (ul. Bohomolca).
Mieszkanie jest jasne, w pełni wyposażone i dostępne od zaraz.

Główne atuty:
Lokalizacja: Spokojna część Wrzeszcza z pełną infrastrukturą pod ręką.
Zwierzęta są mile widziane: Zapraszam najemców ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi!
Pełne wyposażenie: Wchodzisz i mieszkasz - bez dodatkowych nakładów.
Balkon i piwnica: Dodatkowa przestrzeń do wypoczynku i przechowywania.

Układ mieszkania (3. piętro):
Salon: Przestronny, z wyjściem na balkon, wyposażony w wygodną kanapę oraz telewizor.
Sypialnia: Przytulna, z łóżkiem i szafą.
Kuchnia: Wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: zmywarkę, piekarnik, płytę grzewczą, lodówkę, pralkę.
Łazienka: Z wanną.
Przedpokój: Z miejscem na odzież wierzchnią.

Lokalizacja:
Mieszkanie przy ul. Bohomolca to idealny punkt na mapie Gdańska:
Komunikacja: Kilka minut do przystanków tramwajowych, autobusowych oraz stacji SKM/PKP Wrzeszcz.
Uczelnie i Biznes: Blisko Politechniki Gdańskiej, GUMed-u oraz biurowców w Oliwie.
Otoczenie: W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe, kultowe kawiarnie Wrzeszcza oraz Galerie: Metropolia i Bałtycka.

Opłaty:
Koszt wynajmu: 3000 zł.
Czynsz administracyjny lato: ok. 615 zł.
Czynsz administracyjny zima: ok. 950 zł.
Dodatkowo: Prąd według zużycia rozliczany co 2 miesiące.

Kaucja: 3500 zł.

Informacje techniczne:
Piętro: 3 (budynek bez windy - możliwość zrobienia dodatkowego kardio :)).
Mieszkanie umeblowane jak na zdjęciach.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania!

Nie interesuje mnie współpraca z agencjami.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m² balkon, piwnica
  • 3 piętro w budynku bez windy
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Gdańsk, Wrzeszcz ul. Franciszka Bohomolca
  • Opłaty 615 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 3500 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj