Mieszkanie do wynajęcia
ul. Cedrowa Gdańsk Nowe Ujeścisko

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 15
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Nowe Ujeścisko, ul. Cedrowa. Zdjęcie 16

Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk Nowe Ujeścisko ul. Cedrowa · 1 piętro

2 850
60 zł/m²
47
2 pok.
Gdańsk Nowe Ujeścisko, Cedrowa - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na pięknym, zielonym osiedlu Wolne Miasto Gdańsk, przy ul. Cedrowej w dzielniku Gdańsk Ujeścisko.

LOKALIZACJA:
Osiedle Wolne Miasto Gdańsk w dzielnicy Ujeścisko to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz bliskość natury, a jednocześnie dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta (15 minut), co umożliwia sprawne przemieszczanie się zarówno w kierunku innych dzielnic Gdańska, jak i Gdyni czy Sopotu.

Na osiedlu znajdują się liczne tereny zielone, place zabaw, boisko oraz sklepy i restauracje. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej (autobus i tramwaj), umożliwiającej szybki dojazd do centrum (około 15 minut).

NIERUCHOMOŚĆ:
To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6m² jest jasne (okna od strony południowej), a składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
- sypialni
- łazienki
- przedpokoju
Dostępne jest jedno miejsce parkingowe w hali garażowej płatne dodatkowo 300zł miesięcznie.

FINANSE:
czynsz wynajmu: 2850 zł
czynsz administracyjny: 750 zł lato / 900zł zima
kaucja: 2850 zł
prąd: według zużycia (ok. 200 zł)
internet i telewizja: opcjonalnie 65 zł

Zapraszam do kontaktu, w celu umówienia się na prezentację w dogodnym terminie.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,60 m² balkon
  • 1 piętro w 3-piętrowym budynku z windą
  • Gdańsk, Nowe Ujeścisko ul. Cedrowa
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj