Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Gdańsk Aniołki ul. marsz. Ferdynanda Focha · 3 piętro
Do wynajęcia przestronne, wysokie standardem i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,4 m² przy ul. Focha (Gdańsk Aniołki).
Położone w spokojnej, zielonej okolicy, świetnie skomunikowanej z centrum Gdańska, starówką i Wrzeszczem, w bezpośrednim sąsiedztwie GUMed-u i Politechniki Gdańskiej.
Mieszkanie cechuje się przemyślanym układem, maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni do przechowywania oraz spójnym, nowoczesnym designem.
PODZIAŁ POMIESZCZEŃ I WYPOSAŻENIE:
SALON (ok. 22 m²) z wyjściem na balkon: Bardzo jasny, z widokiem na zieleń. Wykończony w stylową ścianą z cegły, wyposażony w komfortową, rozkładaną kanapę, dwa nowoczesne, obrotowe fotele, stoliki kawowe, telewizor, szafki do przechowywania oraz pojemną szafę wbudowaną. W salonie wydzielono przestrzeń na duży stół jadalniany z krzesłami oraz dodatkowe biurko do pracy. Z salonu wyjście na duży, słoneczny balkon.
OSOBNA KUCHNIA (ok. 10 m²): W pełni wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, duża płyta indukcyjna 80x80 cm). Zabudowa na wymiar, funkcjonalny blat roboczy oraz dedykowany kącik śniadaniowy z ławą, która jest dodatkowym miejscem do przechowywania i krzesłami.
POKÓJ 1 (ok. 11 m²): Niezależna sypialnia/gabinet. Wyposażona w wygodne łóżko, biurko do pracy/nauki, szafę ubraniową, półki oraz bardzo pojemny regał na książki i dokumenty.
POKÓJ 2 (ok. 9 m²): Przytulny, jasny pokój z pełnowymiarowym, rozkładanym łóżkiem, szafą ubraniową oraz biurkiem.
ŁAZIENKA Z OKNEM: Wykończona w nowoczesnych, wielkoformatowych płytkach imitujących beton z czarną armaturą. Wyposażona w przestronny prysznic typu walk-in, nablatową umywalkę z designerskim oświetleniem, toaletę, pralkę oraz szafki wiszące.
OSOBNE WC (ok. 1,5 m²): Dodatkowa toaleta z umywalką, lustrem i szafkami jest zlokalizowana tuż przy wejściu do mieszkania.
STREFA WEJŚCIOWA I PRZEDPOKÓJ (łącznie ok. 13 m²): Korytarz wejściowy z wbudowaną na całej długości szafą z lustrzanymi frontami, siedziskiem i wieszakami. Wewnętrzny przedpokój (łączący strefę sypialnianą) mieści kolejną szafę i ozdobne półki, gwarantując potężną przestrzeń na przechowywanie.
-
Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,40 m² balkon, osobna kuchnia
-
3 piętro w 4-piętrowym bloku
-
Dostępne do wynajęcia od zaraz
-
Gdańsk, Aniołki ul. marsz. Ferdynanda Focha
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Opłaty 950 zł/miesiąc
-
Kaucja 5000 zł
-
Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Podobne mieszkania na wynajem