Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wołomin ul. Kościelna · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74 m², położone w bloku z lat 90., na trzecim piętrze. To idealna propozycja dla rodziny, osób ceniących przestrzeń i wygodę codziennego życia.
W skład mieszkania wchodzą cztery ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, dwa korytarze oraz balkon. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia prywatność i wygodę dla wszystkich członków. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, gwarantująca komfort o każdej porze roku.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Dla mieszkańców dostępny jest strzeżony parking.
Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji - tuż pod blokiem pasaż handlowy, szkoła, a w pobliżu stacja Słoneczna, zapewniająca szybkie połączenie komunikacyjne z centrum. W okolicy pełna infrastruktura usługowa oraz tereny zielone sprzyjające rekreacji.
Cena: 719 000 do negocjacji.
Sprzedaż bezpośrednia.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej nieruchomości.
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,06 m² balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, osobna kuchnia
-
3 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1991
-
Wołomin ul. Kościelna
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie klimatyzacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
144000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż