Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wałbrzych Śródmieście ul. Stanisława Moniuszki · 3 piętro
179 000 zł
4 972 zł/m²
36 m²
2 pok.
Wałbrzych Śródmieście, Stanisława Moniuszki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam ładne mieszkanie w centrum Wałbrzycha przy obwodnicy dobry dojazd do strefy. Rok temu przeszło kapitalny remont.
-
Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m² osobna kuchnia
-
3 piętro w 5-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1975
-
Wałbrzych, Śródmieście ul. Stanisława Moniuszki
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, mikrofalówka, pralka, telewizor
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
36000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
36000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Wałbrzych -
Mieszkania 2-pokojowe Wałbrzych
-
Mieszkania Wałbrzych ul.
Stanisława Moniuszki -
Mieszkania na sprzedaż
Wałbrzych Śródmieście -
Mieszkania 2-pokojowe Wałbrzych