Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Świdnica ul. Warszawska · parter
420 000 zł
7 254 zł/m²
57 m²
2 pok.
Świdnica, Warszawska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie znajduje się przy ul. Warszawskiej.
- zagospodarowana piwnica.
W mieszkaniu wymienione są wszystkie instalacje.
Ogrzewanie i ciepła woda z kotła dwufunkcyjnego.
W mieszkaniu pozostaje wyposażenie kuchni, łazienki, garderoby i piwnicy.
Propozycja zamiany: mieszkanie do pierwszego piętra w kamienicy.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,90 m² piwnica
-
Parter w kamienicy
-
Świdnica ul. Warszawska
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości