Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Stegna ul. Lipowa · parter
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 22 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż apartament w Stegnie, w kompleksie Baltic Park.
Doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących miejsca do wypoczynku nad morzem, jak i dla tych, którzy szukają inwestycji pod wynajem.
Apartament znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od morza, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników plażowania i aktywnego wypoczynku.
Na parterze znajdują się 2 przestronne tarasy, które idealnie nadają się do relaksu i spożywania posiłków na świeżym powietrzu.
Wnętrze apartamentu składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz pomieszczenia z pralką i miejscem do przechowywania.
Całość urządzona jest w nowoczesnym stylu, co dodaje uroku i komfortu.
To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie zarówno bliskość morza, jak i komfort mieszkania w nowoczesnym apartamencie.
Nie przegap tej okazji i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację tego wyjątkowego miejsca!
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m² taras, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
-
Parter w 4-piętrowym bloku rok budowy 2009
-
Stegna ul. Lipowa
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie pralka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
148000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż