Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Staszów  

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Staszów. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Staszów brak adresu · 2 piętro

280 000
6 222 zł/m²
45
2 pok.
Staszów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m²,
położone na 2. piętrze bloku.
Czynsz niski.
Blok znajduje się we wspólnocie mieszkaniowej.
Mieszkanie jest częściowo umeblowane i gotowe do zamieszkania,
posiada również balkon i piwnicę.
Wewnątrz znajdują się jasne pomieszczenia oraz w pełni wyposażona kuchnia z lodówką i piekarnikiem.

Lokalizacja jest dogodna,
w pobliżu znajdują się sklepy, restauracje oraz park, przychodnia, przedszkole i szkoła.
Blok posiada parking.

• Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m² balkon, piwnica
  • 2 piętro w bloku  
  • Staszów  
  • Wyposażenie lodówka, piekarnik
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne mieszkania na sprzedaż

4
Mieszkanie 2-pokojowe Staszów, ul. gen. Mariana Langiewicza

264 020

32

2 pok.

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 32,53 m² z balkonem o powierzchni 9,00 m². Idealne dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. Nowoczesny budynek oferuje: - windę - garaż podziemny - komórki lokatorskie - rowerownię Świetna lo...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Staszów, ul. gen. Mariana Langiewicza

270 000

48

2 pok.

Sprzedam mieszkanie na ulicy Langiewicza 17, na 4. piętrze, z dużym balkonem. - 2 pokoje, - duża kuchnia, - łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie umeblowane, bez sprzętu RTV i AGD. Zostaje kuchenka gazowa i pralka. Bardzo spokojne miejsce. W pobliżu: sklepy, apteki, przychodnie,...

Zobacz ogłoszenie
4
Mieszkanie 2-pokojowe Staszów, ul. gen. Mariana Langiewicza

275 607

35

2 pok.

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 35,07 m² z balkonem o powierzchni 4,13 m². Idealne dla pary lub inwestora. Nowoczesny budynek oferuje: - windę - garaż podziemny - komórki lokatorskie - rowerownię Doskonała lokalizacja – blis...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 3-pokojowe Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja

310 000

53

3 pok.

Szukasz idealnego mieszkania dla rodziny lub pod wynajem? To oferta, której nie możesz przegapić! Gdzie: Staszów/os. Wschód/ ul. Konstytucji 3 Maja. Metraż: 53 m² (3 pokoje!). Piętro: 1 (najlepsze z możliwych!). Co wyróżnia to mieszkanie? - BRAK PIECYKA GAZOWEGO - ciepła woda bezpośrednio z sieci...

Zobacz ogłoszenie
4
Mieszkanie 2-pokojowe Staszów, ul. gen. Mariana Langiewicza

275 986

32

2 pok.

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 32,53 m² z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 24,58 m². Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora. Nowoczesny budynek oferuje: - windę - garaż podziemny - komórki lokatorskie - rowero...