Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Warszawska Stargard

NOWA OFERTA
Mieszkanie 4-pokojowe Stargard, ul. Warszawska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Stargard ul. Warszawska · 2 piętro

570 000
5 700 zł/m²
100
4 pok.
Stargard, Warszawska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o układzie 4 pokoi, położone na II piętrze w spokojnej kamienicy.

Do mieszkania przynależy spora piwnica, garaż i ogródek.

Mieszkanie składa się z:
- salonu,
- trzech niezależnych pokoi (w tym 2 pokoje o powierzchni około 11m2 oraz jeden 20m2 z dodatkową garderobą),

- przyjazne sąsiedztwo.

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone.

Ogłoszenie wystawiam jako osoba prywatna. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 100 m² piwnica, garaż/miejsce parkingowe, ogródek, osobna kuchnia
  • 2 piętro w 3-piętrowej kamienicy  
  • Stargard ul. Warszawska
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania  
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
114000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat