Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Hugona Kołłątaja Sokółka

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Sokółka, ul. Hugona Kołłątaja. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Sokółka ul. Hugona Kołłątaja · 3 piętro

220 000
6 111 zł/m²
36
3 pok.
Sokółka, Hugona Kołłątaja - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3 piętrze w świetnej lokalizacji — w centrum miasta.
Mieszkanie przeznaczone jest do kapitalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość urządzenia wnętrza całkowicie według własnego gustu i potrzeb.
Dużym atutem nieruchomości jest funkcjonalny układ pomieszczeń oraz bardzo dobre doświetlenie wnętrz.
W skład mieszkania wchodzą:
• przestronny salon z wyjściem na balkon,
• oddzielny pokój,
• kuchnia,
• łazienka,
• przedpokój.
Do mieszkania przynależy również piwnica oraz balkon o powierzchni ok. 4 m².
Atuty nieruchomości:
• centrum miasta,
• 3 piętro,
• jasne i słoneczne wnętrza,
• drewniany parkiet,
• niski czynsz — ok. 450 zł,
• duży potencjał aranżacyjny (przykładowa aranżacja tego wnętrza na ostatniej wizualizacji),
• idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję lub wynajem.
Cena: 220 000 zł
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 36 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku  
  • Sokółka ul. Hugona Kołłątaja
  • Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat