Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Sierpc ul. Tysiąclecia · parter
391 000 zł
7 899 zł/m²
49 m²
3 pok.
Sierpc, Tysiąclecia
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie w centrum Sierpca - ulica Tysiąclecia.
Powierzchnia: 49,5 m kw.
Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, jest bardzo ciepłe, posiada balkon i piwnicę.
Jest to mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji.
Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, stąd jedynie rzut mieszkania.
Wszelkie informacje podam telefonicznie. Proszę o telefon po godzinie 16:00.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,50 m² balkon, piwnica
-
Parter w bloku
-
Sierpc ul. Tysiąclecia
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
78000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
78000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości