Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Prudnik ul. Kołłątaja · 2 piętro
189 000 zł
4 441 zł/m²
42 m²
3 pok.
Prudnik, Kołłątaja
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie w Prudniku blisko centrum ul.Kołłątaja.
42.56 m plus piwnica 10.00m
Otwarta kuchnia z salonem, dwa pokoje,korytarz,łazienka z prysznicem.Ogrzewanie gazowe.Mieszkanie zadbane, nie wymaga remontu.Więcej informacji pod nr tel.
Cena do małej negocjacji
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 42,56 m² piwnica, aneks kuchenny
-
2 piętro w kamienicy
-
Prudnik ul. Kołłątaja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
38000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
38000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości