Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Puławska Piaseczno Centrum

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno Centrum, ul. Puławska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Piaseczno Centrum ul. Puławska · parter

589 000
12 804 zł/m²
46
2 pok.
Piaseczno Centrum, Puławska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Nowoczesne mieszkanie po remoncie – gotowe do zamieszkania!

Na sprzedaż oferuję świeżo wykończone mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 46 m², zlokalizowane przy ul. Puławskiej 21 w Piasecznie cena 589 000 zł.

MIESZKANIE:
- Powierzchnia: 46 m²
- Parter
- Rozkład: salon, sypialnia, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, duży przedpokój
- Po generalnym remoncie : gładzie, gzymsy, tapeta, nowa elektryka w miedzi, możliwość założenia licznika trójfazowego, dużo dodatkowych gniazdek, wymienione rury kanalizacyjne i wodne, panele na podłogach, wymienione kaloryfery aluminiowe, okna PCV z roletami i zabezpieczeniem antywłamaniowym, drzwi wewnętrzne lite drewno sosnowe, malowane farbą,
Przedpokój z szafą służącą za pomieszczenie gospodarcze oraz dużym wieszakiem na ubrania i szafką na buty
Klimatyzacja Hyundai
Kuchnia IKEA z wyposażeniem: lodówka i zmywarka Bosch, piekarnik elektryczny Electrolux, płyta indukcyjna Indesit, okap Akpo
sypialnia duża szafa IKEA,
Blok ocieplony, wymienione piony i poziom wodny oraz kanalizacja, nowe ekonomiczne piece centralnego ogrzewania (blok oddzielony od ciepłowni),
LOKALIZACJA
- Mieszkanie usytuowane jest w świetnie skomunikowanej części Piaseczna
-przedszkole, szkoła w pobliżu, dwa place zabaw, park między blokami,
- W bliskiej okolicy: sklepy, punkty usługowe, restauracje, bazarek, Netto,
duży ogólnodostępny parking

BUDYNEK I DODATKOWE INFORMACJE
- Grunty uregulowane – możliwość zakupu na kredyt
- Do mieszkania przynależy piwnica 6,7m2
- Budynek wyposażony w monitoring i nowoczesną wiatę śmietnikową otwieraną na pastylkę
- Czynsz administracyjny z zaliczkami: czynsz zawiera koszty nieruchomości, ogrzewanie i koszt zimnej wody oraz śmieci na trzy osoby 872zł.