Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn brak adresu · parter
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Wyjątkowa perełka na olsztyńskim osiedlu Podleśna. Przepiękny, luksusowy apartament trzypokojowy z OGRÓDKIEM/TARASEM, wykończony w bardzo wysokim standardzie, z najlepszej jakości materiałów budowlanych, w pełni wyposażony i umeblowany.
Zapraszam serdecznie na nowe, prestiżowe, ogrodzone, z bramą na pilota OSIEDLE ESPERANTO.
Podaruj sobie luksus najwyższej jakości, bo to wnętrze spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.
ROZKŁAD NIERUCHOMOŚCI:
Na powierzchnię użytkową 48,27m2. Składają się:
Pokój z aneksem kuchennym 17m2. z piękną wystawą okien, nadającą pomieszczeniu przestronności i dobrego nasłonecznienia.
Dwie sypialnie z niezależnymi wejściami z korytarza 11m2. i 8m2. Bardzo ustawne, w kształcie kwadratu.
Łazienka i przedpokój, w którym znajduje się miejsce na bardzo dużą szafę wnękową.
Do mieszkania przynależy również PIWNICA oraz istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem.
WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE:
Wykończenie mieszkania realizowała renomowana, olsztyńska firma budowlana. Użyto najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów budowlanych, dzięki czemu uzyskano efektowne, nowoczesne wnętrze w eleganckim, uniwersalnym stylu.
Na podłodze znajdują się sprowadzane na zamówienie wysokiej klasy panele winylowe i drewniane listwy przypodłogowe. Na podłodze w łazience gres szkliwiony, armatura renomowanej firmy ceramicznej, drewniana szafka pod umywalką i przepiękny MARMUROWY BLAT, nadający tej przestrzeni niepowtarzalnego klimatu i elegancji. Duża wanna z funkcją prysznica.
Bardzo funkcjonalna, starannie przemyślana, nowoczesna kuchnia, wykonana pod wymiar przez renomowaną firmę stolarską.
Klasyczna z efektownymi frontami, ze starannie zaplanowaną przestrzenią do przechowywania.
Zamontowano wysokiej klasy sprzęty AGD, z dodatkowymi funkcjami i gwarancjami.
Na wyposażeniu pozostają wszystkie meble ruchome, widoczne na zdjęciach.
Duże łoże małżeńskie z wygodnym materacem w sypialni oraz drewniane meble w pokoju dziecięcym.
Całość dopełnia efektowne, wysokiej klasy oświetlenie, karnisze oraz firanki i zasłony szyte pod wymiar.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,27 m²
-
Parter
-
Olsztyn
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
144000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż