Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Oborniki ul. Szpitalna · 2 piętro
385 000 zł
7 700 zł/m²
50 m²
2 pok.
Oborniki, Szpitalna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie na ulicy
Szpitalnej w Obornikach. Wyjątkowa, najbardziej poszukiwana lokalizacja, wokół przepiękne tereny zielone -
spacerowe ŁAZIENKI ,w pobliżu las.
Wszędzie blisko, samo centrum
miasta, okolica sąsiedzka bardzo
spokojna.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania, czyste, ekonomiczne (miejskie ogrzewanie), niskie rachunki za
media oraz czynsz.
Zbudowane z tradycyjnych cegieł ,co zapewnia trzymanie ciepła zimą i
przyjemny chłód latem.
Do mieszkania przynależy duża
piwnica, posiada ono także
balkon. Pod blokiem zlokalizowano duży parking.
Zapraszam do kontaktu
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m² balkon, piwnica
-
2 piętro w bloku
-
Oborniki ul. Szpitalna
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
77000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
77000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości