Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lublin Bronowice ul. Startowa · 1 piętro
630 000 zł
11 053 zł/m²
57 m²
2 pok.
Lublin Bronowice, Startowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie nowe o powierzchni 57 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym.
Mieszkanie na I piętrze. 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, hol, 2 łazienki, komórka lokatorska, balkon 22 m2. Mieszkanie jest dostępne na rynku wtórnym, cześciowo wykończone.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m² balkon, piwnica, garaż, aneks kuchenny
-
1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2022
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 6 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
126000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
126000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości