Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lubawa ul. Sadowa · parter
295 000 zł
7 846 zł/m²
37 m²
2 pok.
Lubawa, Sadowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Lubawie, w stanie deweloperskim, na osiedlu Sadowa. Mieszkanie wybudowane w piątym etapie. Dokonano zmian układu pomieszczeń (ostatnie zdjęcie). W mieszkaniu jest ogrzewanie podłogowe, zainstalowane rolety antywłamaniowe przez dewelopera, dodatkowe gniazdko elektryczne w piwnicy. Cena do negocjacji.
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,60 m² balkon, piwnica
-
Parter w 4-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2026
-
Lubawa ul. Sadowa
-
Mieszkanie do wykończenia okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
59000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
59000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości