Mieszkanie na sprzedaż Lubań ul. Lwówecka · 2 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30 m2 w Lubaniu. Lokal usytuowany na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Lwóweckiej. Lokalizacja nieruchomości zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, jednocześnie gwarantując spokój i możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku.
*** LOKAL MIESZKALNY ***
? przestronny, słoneczny salon z wyjściem na balkon,
? pokój,
? pokój,
? kuchnia,
? łazienka,
? osobna toaleta,
? przedpokój.
Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 6 m2.
*** OPIS TECHNICZNY ***
? stolarka okienna PCV,
? na podłogach panele i terakota,
? centralne ogrzewanie miejskie,
? ciepła woda - piec gazowy.
*** OPIS TECHNICZNY BLOKU ***
? czysta i zadbana klatka schodowa,
? elewacja po kapitalnym remoncie,
? dach po remoncie,
? domofon.
*** OTOCZENIE ***
Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji ? blisko centrum miasta, z łatwym i szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła, liczne sklepy, restauracja, hala sportowa, basen. Dodatkowym atutem jest duża liczba miejsc parkingowych znajdujących się bezpośrednio przy budynku.
*** CZYNSZ ***
Całkowity koszt czynszu do wspólnoty mieszkaniowej wynosi 700 zł miesięcznie. Zawiera opłatę eksploatacyjną, fundusz remontowy, zaliczkę za ogrzewanie miejskie, zaliczkę na wodę i ścieki oraz śmieci.
Zapraszam na prezentację.
Henryka Borkowska
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,30 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1987
-
Lubań ul. Lwówecka
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
69000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż