Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kwidzyn ul. Mickiewicza · 1 piętro
300 000 zł
6 887 zł/m²
43 m²
2 pok.
Kwidzyn, Mickiewicza
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,bardzo zadbane.Super lokalizacja blisko do przedszkola,szkoły,basenu,przystanku autobusowego.
Polecam i zapraszam do oglądania
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,56 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
1 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy, rok budowy 1974
-
Kwidzyn ul. Mickiewicza
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości