Kutno
ul. Władysława Jagiełły
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 3-pokojowe Kutno, ul. Władysława Jagiełły
Cena
480 000
Powierzchnia
61
Cena za m²
7 869
Piętro
4
Kutno · 480 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Kutno, ul. Władysława Jagiełły. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Kutno, ul. Władysława Jagiełły. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 14 400 zł na prowizji pośrednika!

Mieszkanie Kutno na ul.Jagiełły 7 na przeciwko SP nr 9. Blisko apteki, przychodnia, komunikacja miejska, sklepy. Duzy parking.
Kuchnia z podłączoną siłą( jedyne mieszkanie w bloku) pod płytę grzewczą,okap, pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka. Projekt wyspy z wydzieloną strefą do gotowania oraz zjedzenia posiłków. Wysuwane cargo. Meble w kuchni - lakierowana biel na systemach domykających. Indywidualny projekt. Obniżony sufit z oświetleniem ledowym i barowym. Nowa instalacja hydruliczna odbierajaca i zasilająca pralkę i znywarkę. Lazienka połączona z toaletą, włoskie kafle, dedykowane oświetlenie ledowe. Szklane kafle w ścianie. Przedpokój z lakierowanymi na zamównie meblami, systemowe szuflady na obuwie, oświetlenie wewnętrzne szafy. Podłoga połączona z kuchnią. Oświetlenie górne na obniżonym suficie i dolne wieczorne. Cała instalacja elektryczna nowa. Drzwi wejściowe antywłamaniowe Gerdy. Domofon. Na korytarzu szafa dwudrzwiowa do sufitu, zamykana.
Sypialnia z meblami na zamówienie, instalacją tv, ledową oraz wygodnym rokładanym łóżkiem. Ściana obłożona łupkiem z piaskowca. Rolety w oknie. Druga sypialnia wraz z dużą szafą robioną na zamówienie, pełniącą rolę garderoby wraz z wewnętrznymi szufladami. Duży pokój z „ciepłą podłogą”, obniżonym sufitem z oświetleniem ledowym i nowoczesnymi downlightami. Wielosobowym wypoczynkiem, stolem na klila osób, drewnianymi zaluzjami, meblami i jedną ścianą obłożoną białą cegłą. Całe mieszkanie jest po kompletnym remoncie, instalacje elektryczne, tv i hydrauliczne, sufity, okna, drzwi, gładzie podlogi. Użyte Bardzo drogie materiały z nowoczesnym wzornictwem i trwałością. Zastosowane farby zmywalne najlepszych swiatowych producentow : Tikurilla i Benjamin moore.
Do mieszkania przynależy piwnica z zabudową w regały magazynowe. Mieszkanie nie obciążone hipoteką, nie zadłużone. Mieszkanie z balkonem . Instalacja hydrauliczna w mieszkaniu zabudowana i wyciszona welna mineralna. Mieszkanie nie wymaga zadnego wkladu finansowego, gotowe do zamieszkania na bardzo wysokim poziomie.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Kutno, ul. Władysława Jagiełły
  • Balkon, piwnica
  • Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.