Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Krasnystaw ul. Marszałka Piłsudskiego · 1 piętro
430 000 zł
9 348 zł/m²
46 m²
3 pok.
Krasnystaw, Marszałka Piłsudskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie na sprzedaż po remoncie wrzesień 2024. Świetna lokalizacja praktycznie w centrum miasta. Szkoła, przychodnia, basen, MOSiR, szpital, błonie w zasięgu 3 min.
Dla zdecydowanej osoby możliwość negocjacji.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
-
1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1980
-
Krasnystaw ul. Marszałka Piłsudskiego
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
86000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
86000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości