Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Kowalów  

Mieszkanie 2-pokojowe Kowalów. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kowalów brak adresu · 2 piętro

320 000
7 674 zł/m²
41
2 pok.
Kowalów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie w Kowalowie o powierzchni 41.70 mkw.

W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz balkon.

Mieszkanie posiada własne ogrzewanie gazowe.

Do mieszkania przynależy piwnica oraz budynek gospodarczy.

Cena: 320 tys. zł.

Więcej informacji pod numerem telefonu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,70 m² balkon, piwnica
  • 2 piętro w bloku  
  • Kowalów  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
64000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat