Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Koszalin Północ ul. gen. Władysława Sikorskiego · 4 piętro
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Sikorskiego, na osiedlu Na Skarpie w Koszalinie. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego mieszkania, jak i dla inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości pod wynajem. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą.
Sprzedaż bezpośrednia – bez prowizji.
IDEALNA LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca wyposażonego w windę.
Ogromną zaletą tej lokalizacji jest łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz licznych punktów handlowych i usługowych. W pobliżu znajdują się Politechnika Koszalińska, Galeria EMKA oraz sklepy Lidl, Biedronka i Netto.
Bliskość przedszkoli, szkół podstawowych i średnich oraz politechniki sprawia, że jest to również doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi oraz studentów. Dodatkowymi atutami są liczne tereny zielone oraz dogodny wyjazd w kierunku Mielna i nad morze.
KOMFORTOWE WNĘTRZE
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.
Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD: lodówkę, zmywarkę, kuchenkę gazową i piekarnik elektryczny. W łazience znajduje się kabina prysznicowa oraz pralka.
W przedpokoju znajduje się praktyczna szafa wnękowa, a dodatkowa szafa została umieszczona w jednym z pokoi.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 2 m². Na parterze budynku znajduje się również wspólne pomieszczenie przeznaczone do przechowywania rowerów i wózków.
Mieszkanie nie posiada balkonu.
UDOGODNIENIA I OPŁATY
Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej, dzięki czemu w mieszkaniu nie ma piecyka gazowego.
Lokal wyposażony jest w domofon, a w budynku dostępne są światłowód i telewizja kablowa.
Miesięczny czynsz wynosi około 510 zł i obejmuje między innymi opłaty: za wodę i ogrzewanie, podatek oraz opłatę za wywóz odpadów. Dotychczasowe rozliczenia ogrzewania przynosiły wysokie zwroty. Dodatkowo płatne są jedynie prąd i gaz według zużycia.
ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Mieszkanie jest dostępne od zaraz i czeka na nowego właściciela.
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację. To propozycja, która łączy komfortowe wnętrze, funkcjonalny układ i doskonałą lokalizację.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,30 m² piwnica, osobna kuchnia
-
4 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą, rok budowy 1970
-
Koszalin, Północ ul. gen. Władysława Sikorskiego
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
66000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Koszalin -
Mieszkania 2-pokojowe Koszalin
-
Mieszkania Koszalin ul.
gen. Władysława Sikorskiego -
Mieszkania na sprzedaż
Koszalin Północ -
Mieszkania 2-pokojowe Koszalin
Północ -
Mieszkania zachodniopomorskie
-
Mieszkania do wynajęcia
Koszalin -
Ogłoszenia nieruchomości Koszalin
-
Domy Koszalin
-
Ceny mieszkań Koszalin
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż