Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kołobrzeg ul. Wylotowa · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam prywatnie wygodne, bardzo ładne, jasne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46mkw., składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju z obszerną zabudową typu "Komandor". Lokal posiada ładny duży balkon (ok. 6mkw) od strony południowo-wschodniej, a także przynależną do niego komórkę lokatorską umiejscowioną na parterze budynku.
Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze budynku z cichobieżną windą.
Miesięczna wysokość czynszu ok. 450 PLN (w kwocie tej mieszczą się wszystkie opłaty za media oprócz energii elektrycznej). Grunt pod budynkiem stanowi wyłączną własność właścicieli.
Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, kuchnia kompletnie wyposażona, drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna PCV, grzejniki stalowe firmy Buderus. Ogrzewanie centralne opomiarowane, zasilane przez kotłownię gazową.
Osiedle Jantar zlokalizowane jest w zachodniej części Kołobrzegu, w spokojnej okolicy, ok. 400m od morza. Nieopodal znajduje się piękny nadmorski park ze ścieżkami rowerowymi. Jantar jest kompleksem zamkniętym oraz monitorowanym, na którego terenie znajdują się m.in. plac zabaw dla dzieci oraz boisko sportowe. Wjazd na osiedle dostępny wyłącznie dla mieszkańców. W najbliższej okolicy dominuje zabudowa willowa, a w pobliżu znajduje się wiele punktów usługowych, gastronomicznych oraz sklepów (Netto, Biedronka, Żabka, Lidl etc.).
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
-
3 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą
-
Kołobrzeg ul. Wylotowa
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
140000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż