Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kędzierzyn-Koźle Koźle brak adresu · 1 piętro
215 000 zł
3 990 zł/m²
53 m²
2 pok.
Kędzierzyn-Koźle Koźle
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie usytuowane na I piętrze budynku, składające się z dwóch pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 53,89 m2.
Mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Stare Miasto (Koźle), bardzo blisko rynku (ok. 100 m).
Mieszkanie wyposażone w CO, gaz (ciepła woda + kuchenka gazowa).
Okna wymienione na plastikowe.
Do mieszkania przynależy również piwnica.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,89 m² piwnica
-
1 piętro w kamienicy
-
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
-
Wyposażenie kuchenka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
43000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
43000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle -
Mieszkania 2-pokojowe Kędzierzyn-Koźle
-
Mieszkania na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle Koźle -
Mieszkania 2-pokojowe Kędzierzyn-Koźle
Koźle -
Mieszkania opolskie
-
Mieszkania powiat kędzierzyńsko-kozielski
-
Mieszkania do wynajęcia
Kędzierzyn-Koźle -
Ogłoszenia nieruchomości Kędzierzyn-Koźle
-
Domy Kędzierzyn-Koźle
-
Ceny mieszkań Kędzierzyn-Koźle
Mieszkania – popularne miejscowości