GOTOWIEC INWESTYCYJNY — KAMIENNA GÓRA
Przedstawiam wyjątkową ofertę — mieszkanie inwestycyjne z najemcą, zlokalizowane w Kamiennej Górze, przy ul. Lubawskiej.
To doskonała propozycja dla osób, które szukają bezpiecznej i dochodowej inwestycji, gotowej do przejęcia od zaraz.
Powierzchnia: 40,5 m²
Parter — wygodny dostęp bez schodów
Układ: dwa pokoje + łazienka + kuchnia
Ogrzewanie: własny piec centralny
Okna PCV — zapewniają dobrą izolację i komfort
Mieszkanie jest aktualnie wynajęte, co oznacza, że inwestor od pierwszego dnia uzyskuje stały dochód pasywny.
Przy miesięcznym czynszu najmu 1 000 zł roczny zwrot z inwestycji wynosi około 8,6%, co czyni tę ofertę atrakcyjną alternatywą dla lokat bankowych.
Lokal wymaga jedynie odświeżenia, co daje możliwość podniesienia wartości nieruchomości i ewentualnego wzrostu czynszu w przyszłości.
Lokalizacja:
Kamienna Góra - spokojna część miasta, z dobrym dostępem do komunikacji, sklepów i terenów zielonych. Blisko centrum, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.
Cena: 139 900 zł
ROI: ok. 8,6% rocznie
Kupujący nie płaci prowizji
To mieszkanie to prosty, stabilny i realny sposób na pasywny dochód.
Dla osób, które cenią bezpieczeństwo inwestycji i chcą, by pieniądze zaczęły na siebie pracować — od razu.
Wioletta Surma
[numer]
Biuro Nieruchomości Łuczyński & Partnerzy
- Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,50 m²
- parter w 2-piętrowej kamienicy
- Kamienna Góra, ul. Lubawska
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj