Jantar
ul. Rybacka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 3-pokojowe Jantar, ul. Rybacka
Cena
507 000
Powierzchnia
31
Cena za m²
16 355
Piętro
parter
Jantar · 507 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Jantar, ul. Rybacka. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 15 godzin temu
Mieszkanie 3-pokojowe Jantar, ul. Rybacka. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 15 200 zł na prowizji pośrednika!

Zachęcam do zakupu doskonale wynajmującego się apartamentu w Jantarze przy ul. Rybackiej 10A, wraz z miejscem parkingowym .
Lokal znajduje się w prestiżowym Bursztynowym Osiedlu, cechującym się wysokim standardem wykończenia oraz doskonałą lokalizacją jak i bezpieczeństwem.
Jantar to spokojna miejscowość zlokalizowana na malowniczej Mierzei Wiślanej, która w sezonie letnim przyciąga licznych turystów i wczasowiczów. Dzięki bliskości do Trójmiasta, Malborka, Fromborka oraz Elbląga, Jantar stanowi doskonałą bazę wypadową dla osób poszukujących zarówno relaksu nad morzem, jak i ciekawych atrakcji turystycznych.

Położone w sąsiedztwie sosnowych lasów, osiedle oferuje dostęp do szerokich, pięknych plaż, oddalonych zaledwie o 15 minut spacerem przez nadmorski pas leśny.
Na terenie osiedla znajduje się sklep spożywczy oraz plac zabaw, a w bliskim sąsiedztwie dostępne są liczne restauracje, bary oraz atrakcje turystyczne.
Prezentowane mieszkanie składa się z przytulnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki i dwóch oddzielnych sypialni.
Niezależne centralne ogrzewanie, zasilane z kotłowni olejowej, gwarantuje komfortowe warunki mieszkalne przez cały rok, a indywidualne liczniki zapewniają kontrolę nad zużyciem energii.
To niepowtarzalne mieszkanie nie tylko stanowi doskonałą inwestycję ze względu na lokalizację oraz wysoki standard wykończenia, ale również oferuje atrakcyjną stopę zwrotu zarówno jako miejsce zamieszkania, jak i obiekt do wynajmu. Obecnie apartament wynajmowany jest za pośrednictwem portalu booking. Do połowy sierpnia założonych jest bardzo dużo rezerwacji ( z okienkami kiedy można samemu korzystać) Przyszły właściciel może odblokować możliwość wynajmowania od sierpnia. Jestem w stanie przedstawiać sprawozdania finansowe z poprzednich lat. Dodam że lokal posiada stałych klientów.
Inwestycję sprzedaję z uwagi na przeprowadzkę.
Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości Tomek.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 31 m²
  • parter w apartamentowcu
  • Jantar, ul. Rybacka
  • Możliwość dokupienia garażu, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana wczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.