Wyobraź sobie poranki spędzone w miejscu pełnym ciszy i zieleni. Otwierasz drzwi i od razu jesteś na swoim ogródku — dużej, prywatnej przestrzeni o powierzchni około 740 m², która może stać się Twoją strefą relaksu, miejscem rodzinnych spotkań lub własnym małym azylem.
Prezentuję mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 79,10 m², położone na parterze kamienicy w spokojnych Janowicach Wielkich. To wnętrze z duszą, które czeka na nowego właściciela i jego pomysł na aranżację. Już dziś wykonano tu nowe gładzie oraz instalację elektryczną, dzięki czemu możesz zacząć tworzyć przestrzeń dopasowaną dokładnie do siebie.
Mieszkanie składa się z przedpokoju, aneksu kuchennego, łazienki (gotowej do zaaranżowania) oraz przytulnego pokoju. Do nieruchomości przynależą również pomieszczenia gospodarcze, piwnica oraz trzy komórki w budynkach gospodarczych, dające mnóstwo miejsca do przechowywania lub realizowania własnych pasji.
Ciepłe, domowe ogrzewanie piecem na drewno i węgiel nadaje temu miejscu charakteru — tu naprawdę można poczuć klimat dawnej kamienicy i domowy spokój.
Lokalizacja zapewnia wszystko, czego potrzeba na co dzień: szkoła, kościół, sklepy i Urząd Gminy znajdują się dosłownie kilka kroków stąd. To miejsce, w którym można żyć spokojnie, wygodnie i bez pośpiechu.
Cena: 150 000 zł - do negocjacji.
Jeśli szukasz miejsca, które ma potencjał stać się Twoim prawdziwym domem — zapraszam serdecznie na prezentację. Tu trzeba wejść, żeby poczuć atmosferę.
Tomasz Krakówka
tel. [numer]
Biuro Nieruchomości Łuczyński & Partnerzy
- Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
- parter w 2-piętrowym bloku
- Janowice Wielkie
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu