Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Iława ul. Konstytucji 3 Maja · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 24 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam nowoczesny apartament o powierzchni 43,2 m², z dużym tarasem, z którego można podziwiać jezioro i przepływające jachty i wypić poranną kawę. Taras oświetla od południa piękne, ciepłe światło.
Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Marina Iława, w pierwszej linii od jeziora Jeziorak.
Mieszkanie jest umeblowane tak, aby spełnić oczekiwania każdego - może mieć funkcję second home, albo miejsca na krótsze wypady wypoczynkowe.
Osiedle ma dostęp do prywatnej mariny - istnieje możliwość cumowania łodzi.
Położone jest na zielonym cyplu wysuniętym w głąb jeziora, co zapewnia niesamowity widok, ciszę, spokój i widok na zachody słońca.
Parametry samego apartamentu:
- powierzchnia 43,2 m² + przestronny i ustawny balkon 15,2 m² (wyjście z obu pokoi),
- salon z aneksem kuchennym (22,1 m²),
- sypialnia (12,2 m²),
- łazienka (4,8 m²),
- przedpokój (4,1 m²).
Taras ze szklaną balustradą, wyłożony wysokiej jakości deskami kompozytowymi, z bezpośrednim widokiem na jezioro.
Wykończenie mieszkania: wysokiej jakości materiały. Łazienki: armatura HANSGROHE, ceramika VILLEROY & BOCH, brodzik i kabina IDEAL STANDARD, blat umywalkowy konglomerat, szafka nad zlewem z lustrem, pralka, 2 pojemne szafki - pod zlewem i wnękowa.
Zabudowa kuchenna: korpusy płyta laminowana, fronty lakierowane, blat konglomerat, panel tylny szkło, zlew i bateria, sprzęt AGD firmy Siemens.
Dodatkowo pralko-suszarka w szafie w przedpokoju.
Stan: idealny, mieszkanie użytkowane okazjonalnie, gotowe do zamieszkania. Możliwość pozostawienia większości wyposażenia (meble, praktycznie nowe).
Budynek został oddany do użytkowania w 2018 roku. Jest wyposażony w windę oraz posiada halę garażową na poziomie -1. Oferowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.
Do apartamentu przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo (45 000 PLN do negocjacji).
Osiedle Marina Iława to wyjątkowe, nowoczesne, kameralne osiedle położone w pierwszej linii zabudowy nad jeziorem Jeziorak (najdłuższe w Polsce), na cyplu otoczonym wodą. To miejsce, które łączy bezpieczeństwo, spokój, komfort i nowoczesny standard. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które poszukują prywatności, spokoju i możliwości aktywnego wypoczynku.
W okolicy znajdują się urokliwe restauracje z wybornym menu i miejsca wynajmu sprzętów wodnych i sportowych. Mieszkańcy mogą korzystać z prywatnej mariny (dodatkowo płatne) i pomostów. Okolica jest pięknie zagospodarowana - śliczna soczysta zieleń, starodrzew, ścieżki spacerowe, plac zabaw, miejsce na ognisko.
Części wspólne są bardzo estetyczne, klimatycznie doświetlone i wykonane z dbałością o każdy szczegół - w tym o leżaki dla gości i inne tego typu udogodnienia.
Niedaleko las i ścieżki biegowe, a także sklepy.
Iława jest świetnie skomunikowana z całą Polską. Droga do Gdańska: samochód poniżej 2h, pociąg poniżej 1h. Do Warszawy samochód: od 2,5 do 3h, pociąg około 1h 40 min. Kraków - pociągiem nieco ponad około 4h.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,20 m² balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
-
1 piętro w 3-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2018
-
Iława ul. Konstytucji 3 Maja
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie pralka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
163000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż