Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Garwolin ul. Targowa · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
WYMARZONE MIESZKANIE W KOMFORTOWYM WYDANIU
Szukasz przytulnej przestrzeni, która łączy świetną lokalizację, komfort i funkcjonalność?
Mamy dla Ciebie idealną propozycję!
O mieszkaniu:
Przedstawiamy nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na dogodnym 1. piętrze. Gustowny salon z aneksem kuchennym zapewnia funkcjonalną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, a kameralna sypialnia idealnie nadaje się do codziennego wypoczynku. Całości dopełnia elegancka łazienka wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Wyjątkowy taras:
Ogromnym atutem jest przestronny, 20-metrowy taras - prywatna oaza relaksu i miejsce spotkań w gronie najbliższych. Tutaj poranna kawa lub wieczorne spotkania będą prawdziwą przyjemnością.
Bezpieczne parkowanie i wygoda przechowywania:
W cenie najmu znajduje się naziemne miejsce parkingowe, dzięki któremu nie musisz martwić się o miejsce dla swojego auta. Dodatkowo tuż obok mieszkania umieszczona jest przestronna komórka lokatorska - idealna do przechowywania roweru, sprzętu sportowego czy sezonowych rzeczy.
Lokalizacja:
ul. Targowa, Apartamenty nad Wilgą.
Mieszkanie świetnie zlokalizowane, pełne zieleni otoczenie oraz łatwy dostęp do usług, sklepów zapewni Ci komfort życia na najwyższym poziomie. Tuż obok znajduje się Garwolińskie Zarzecze - park, przestrzeń do biegania, siłownia plenerowa i wiele więcej.
Największe atuty w skrócie:
• jasne mieszkanie 35 m²
• ustawny salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia
• 20 m² tarasu - przestrzeń do relaksu i spotkań z przyjaciółmi
• lokalizacja - ul. Targowa, Apartamenty nad Wilgą
• komórka lokatorska obok mieszkania - 2,62 m²
• naziemne miejsce parkingowe - bezpieczeństwo Twojego samochodu
Nie czekaj - zamieszkaj w miejscu, które spełni Twoje wszystkie oczekiwania!
Skontaktuj się już dziś, aby umówić się na prezentację.
Czekamy na Twój telefon!
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m² taras, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
-
1 piętro w 5-piętrowym bloku
-
Garwolin ul. Targowa
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
98000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż