Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Dęblin ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków" · 4 piętro
490 000 zł
7 470 zł/m²
65 m²
3 pok.
Dęblin, 15 Pułku Piechoty "Wilków"
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Dęblinie ul. 15 P.P. Wilków 50.
Do mieszkania przynależy balkon-loggia o długości ok. 4,6m oraz piwnica.
Dwa pokoje, w tym jeden z balkonem, są od strony południowej z pięknym widokiem na Wisłę.
Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład, tak jak na zamieszczonym planie.
Stan mieszkania do odświeżenia lub remontu, według uznania.
Przy bloku znajdują się miejsca parkingowe.
Więcej informacji tel. [numer]
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,60 m² balkon, piwnica
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1989
-
Dęblin ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków"
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
98000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
98000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości