Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Cieszyn ul. Stanisława Moniuszki · 2 piętro
235 000 zł
11 750 zł/m²
20 m²
1 pok.
Cieszyn, Stanisława Moniuszki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20 m² balkon
-
2 piętro w apartamentowcu
-
Cieszyn ul. Stanisława Moniuszki
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości