Cieszyn

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn
Cena
550 000
Powierzchnia
70,50 m²
Cena za m²
7 801
Piętro
4
Cieszyn · 550 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 3 godziny temu
Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 16 500 zł na prowizji pośrednika!

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie w Cieszynie na osiedlu Podgórze. Mieszkanie ma 70,5m2, znajduje się na 4 piętrze, składa się z: 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety, przedpokoju, 2 balkonów, garderoby oraz piwnicy. W piwnicy znajduje się także dodatkowe pomieszczenie na rowery. Miejsce jest dobrze skomunikowane (pociąg, autobus). W okolicy znajduje się tężnia solankowa, szkoła, Biedronka, Uniwersytet, apteka, przedszkole, ośrodek zdrowia... Mieszkanie jest położone 2km od centrum Cieszyna. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Bez pośredników.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,50 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Cieszyn
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.