Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
os. Dolnośląskie Bełchatów

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów, os. Dolnośląskie. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Bełchatów os. Dolnośląskie · 4 piętro

295 000
5 086 zł/m²
58
3 pok.
Bełchatów, os. Dolnośląskie - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m² w Bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim (III etap).

Położone na 4. piętrze w niskim, jednoklatkowym bloku.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie rozkładowe, składa się z:
• salonu z balkonem,
• 2 sypialni,
• łazienki i WC.

Mieszkanie do odświeżenia.

Znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie:
• szkoły,
• przedszkola,
• sklepy,
• punkty usługowe,
• park,
• place zabaw,
• przystanek komunikacji miejskiej.

Mieszkanie przytulne, słoneczne, z pięknym widokiem.

Cena: 295 000,00 zł, do negocjacji.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m² balkon, piwnica
  • 4 piętro w bloku  
  • Bełchatów os. Dolnośląskie
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia  
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
59000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat