Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Barciany Młynowa · 2 piętro
150 000 zł
3 563 zł/m²
42 m²
2 pok.
Barciany, Młynowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Przytulne,funkcjonalne mieszkanie po remoncie do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.
Położone w cichej , spokojnej okolicy,w pobliżu znajdują się:
sklep Biedronka,Dino,ABC,
szkoła ,przedszkole
przystanek autobusowy 200
ośrodek zdrowia,apteka.
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,10 m² piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1990
-
Barciany Młynowa
-
Mieszkanie w wysokim standardzie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
30000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
30000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości