Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Augustów ul. Tytoniowa · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 23 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,8 m², położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Augustowie. Modrzewiowy Eco Park, ul. Tytoniowa 8c. Lokal jest w doskonałym stanie - niemal jak nowy, ponieważ był bardzo rzadko użytkowany.
Wykończony z dużą dbałością o detale, z materiałów wysokiej jakości, gotowy do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów.
To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort nowoczesnego mieszkania z wyjątkową lokalizacją blisko natury i świeżego powietrza.
Układ mieszkania:
przestronny, bardzo jasny salon z aneksem kuchennym,
2 oddzielne, ustawne sypialnie - okna wychodzą na kameralną tężnię solankową i modrzewie - cudowne powietrze,
elegancka łazienka,
praktyczna garderoba / schowek (łatwo przerobić na dodatkową łazienkę),
duży, słoneczny balkon - idealny do odpoczynku.
Wyposażenie i udogodnienia:
klimatyzacja,
piekarnik z funkcją mikrofalówki,
zmywarka,
pralko-suszarka,
nowoczesna zabudowa kuchenna i wysokiej jakości wykończenie.
Dodatkowe ogromne atuty:
miejsce w garażu podziemnym,
komórka lokatorska - dużo miejsca do przechowywania,
zamknięte, bezpieczne osiedle,
piękny plac zabaw dla dzieci (w drugiej części osiedla - nie słychać),
okolica pełna terenów zielonych i spacerowych,
przed budynkiem znajduje się tężnia solankowa, która naturalnie oczyszcza i nawilża powietrze, dzięki czemu w mieszkaniu - zwłaszcza w sypialniach - można cieszyć się wyjątkowo świeżym i przyjemnym mikroklimatem.
Świetna lokalizacja:
ok. 7 minut spacerem do Jeziora Białego,
ok. 10 minut spacerem do Jeziora Necko,
w pobliżu sklepy, przedszkole oraz duży kompleks sportowy,
spokojna okolica sprzyjająca wypoczynkowi i aktywnemu trybowi życia.
To mieszkanie jest wyjątkową ofertą - idealne zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako apartament wakacyjny lub inwestycja pod wynajem w jednym z najpiękniejszych regionów Polski.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo - na miejscu robi jeszcze lepsze wrażenie niż na zdjęciach.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m² balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
-
3 piętro w 3-piętrowym budynku
-
Augustów ul. Tytoniowa
-
Wyposażenie klimatyzacja, pralka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
155000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż