Legnica Piekary Wielkie

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
359 000
Powierzchnia
72
Cena za m²
4986
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Piekary Wielkie. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Piekary Wielkie. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Piekary Wielkie. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Piekary Wielkie. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Piekary Wielkie. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Piekary Wielkie. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Piekary Wielkie. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Piekary Wielkie. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe 4-pokojowe , położone na os. Piekary C, o powierzchni 72,90m2. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc , posiada duży balkon . Usytuowane jest na IV piętrze w bloku IV-piętrowym. Mieszkanie bardzo słoneczne, o funkcjonalnym układzie. W pokojach na podłodze panele, okna pcv, w łazience oraz wc kafle.
Czynsz 585zł. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, gdyż budynek położony jest na obrzeżach osiedla. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,80m2.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Legnica, Piekary Wielkie
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Legnica Piekary Wielkie Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.