Darłowo
ul. Marynarska
hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
1 350 000
Powierzchnia
332
Cena za m²
4066
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1982
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Darłowo, ul. Marynarska. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Darłowo, ul. Marynarska. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Darłowo, ul. Marynarska. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Darłowo, ul. Marynarska. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Darłowo, ul. Marynarska. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

W sprzedaży Dom Wczasowy zlokalizowany przy ulicy Marynarskiej w Darłówku Zachodnim k. szkoły, składający się z dwóch samodzielnych budynków oddanych do użytku w 1982 i 1997 r. znajdujących się na działce o powierzchni ok. 600 m2.
Na dachu budynku głównego została zainstalowana instalacja solarna 3 panele słoneczne SOLAR 3 szt na CWU dostarczaną do obu budynków. W 2014 roku zainstalowano nowoczesny dwufunkcyjny, kondensacyjny kocioł gazowy firmy Beretta 25. Na zewnątrz drugiego budynku przylega SAUNA FIŃSKA wraz z pomieszczeniem na odpoczynek, własną łazienkę i WC oraz wiatą rekreacyjną. Z 10 pokoi jest możliwość wyjścia bezpośrednio z pokoju na balkon o łącznej pow. 52 mkw. co stanowi 46 mb.
W budynku głównym (PARTER) zamontowany jest kominek grzewczy na potrzeby własne. Obiekty posiadają podłączenie do kanalizacji miejskiej oraz instalacji 3 fazowej energii elektrycznej, gazowej i wodnej.
Dom wczasowy to budynek wolno stojący, murowany, trzykondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 264 mkw.
PARTER - 3 pokoje, kuchnia, piwniczka, łazienki, korytarz i kotłownia.
PIĘTRO I - 5 pokoi i 2 łazienki.
PIĘTRO II - 4 pokoje, 2 łazienki.
Na podłodze panele podłogowe, w łazienkach terakota i glazura, ściany malowane farbami w części boazerie ścienne, klatka schodowa w modrzewiu. Okna PCV . Stan wykonania i techniczny budynku bardzo dobry.
Drugi budynek wczasowy wolno stojący, o powierzchni użytkowej 68 mkw., murowany, dwukondygnacyjny , 5 pokoi z łazienka wybudowany w 1997 r.
Łącznie dwa budynki posiadają 17 pokoi wypoczynkowych z 46 miejscami noclegowymi, 13 łazienek z WC z możliwością dobudowania kolejnych 3 łazienek.

Nieruchomość położona w centralnej części Darłówka, odległość do plaży ok 350 m ( 10 min pieszo) przy ulicy Marynarskiej, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i domów pensjonatowych, obok parking strzeżony.

DARŁÓWKO - nadmorskie miasto i gmina położone nad Morzem Bałtyckim, w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z właścicielem.
SERDECZNIE ZAPRASZAM.

  • ul. Marynarska, Darłowo, powiat sławieński
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 332 m² na działce o powierzchni 600 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Darłowo, Marynarska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.