Warszawa Białołęka
ul. Główna
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
480 150
Powierzchnia
50
Cena za m²
9700
Piętro
1
Rok budowy
1910
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Główna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Główna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Główna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Główna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Główna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Główna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Główna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Główna. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Główna. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w kameralnym budynku, Białołęka Nowodwory.

Mieszkanie o pow. 49,50 m2 usytuowane na 1 piętrze w odrestaurowanym budynku z 1910 roku.
Lokal doskonale doświetlony z ekspozycją okien na trzy strony wsch, płd i zach. Wysoki ok. 300 cm.
Świetna komunikacja z Centrum miasta, przystanek autobusowy w okolicy budynku lub przy ul. Modlińskiej 300 m.

W pobliżu rewelacyjna infrastruktura miejska (markety, apteki, sklepy, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne, itp.)

Budynek bardzo kameralny (tylko 13 lokali mieszkalnych), zlokalizowany na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Wysoki standard wykończenia budynku i części wspólnych. Teren zadbany, ogrodzony z domofonem.

Możliwość dokupienia miejsca postojowego (15 000 zł) i komórki lokatorskiej.

Posiadamy w ofercie inne lokale w tym budynku od 38 m2 do 52 m2.

Polecam i zapraszam na prezentację.

--
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,50 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowej kamienicy z 1910 roku
  • Warszawa, Białołęka, ul. Główna
  • Balkon, garaż
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Białołęka, Główna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.