Łódź Retkinia
ul. Armii Krajowej
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
395 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
7030
Piętro
7 / winda
Rok budowy
1978
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie rozkładowe z balkonem na 7 piętrze o pow. 56,19 m2 w często poszukiwanej lokalizacji Retkinia. Mieszkanie znajduje się na ulicy Armii Krajowej przy ul. Wyszyńskiego. Składa się z 3 pokoi, toalety, łazienki, kuchni oraz dwóch przedpokoi. Oddzielnie komórka o pow. 3,06 m2 znajdująca się w piwnicy. Dodatkowo do dyspozycji zaadaptowane pomieszczenie po zsypie. Lokal nadaje się do częściowego remontu, dzięki temu istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. W salonie założona jest klimatyzacji. W bloku jest nowoczesna i przestronna winda. W okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, teren zielony oraz dobra komunikacja autobusowo- tramwajowa. 

Sprzedaż bez pośredników.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,19 m²
  • 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1978 roku
  • Łódź, Retkinia, ul. Armii Krajowej
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: klimatyzacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Retkinia, Armii Krajowej Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.