Końskie
ul. Sportowa
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Lokal Końskie, ul. Sportowa
Cena
1 200 000
Powierzchnia
281
Cena za m²
4 270
Końskie · 1 200 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Lokal Końskie, ul. Sportowa. Zdjęcie 1
Lokal Końskie, ul. Sportowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 36 000 zł na prowizji pośrednika!

Witam prezentowany obiekt to byly dom mieszkalny właściciela Fabryki Odlewów Żelaznych Maszyn Rolniczych i Wentylatorów - Szai Kronenbluma. Fabryka została uruchomiona w 1903 r. i właśnie mniej więcej ten czas można przyjąć jako datę powstania dworku. Obiekt o bogatej dekoracji sztukatorskiej, z pilastrowaniem opatrzonym detalem antropomorficznym (kobiece głowy) w wieńcach kwiatowych jeszcze w stylu secesyjnym o neorokokowych detalach (motywy muszli w obramieniach okiennych) świadczy o wysokim statusie Fabrykanta. Ciekawe wydaje mi się jak dom fabrykanta odpowiada wyrobom jego zakładu, który w swojej ofercie posiadał szeroką ofertę dekoracyjnych drzwiczek w secesyjnym stylu o motywach roślinnych i rocailowych.Obiekt usługowo-handlowy ma duży potencjał np przedszkole, żłobek, przychodnia, salon sprzedaży, hurtownie itp. Na piętrze znajduje się Mieszksnie dwupokojowe z łazienką i aneksem kuchennym oraz dużą powierzchnią strychu do adaptacji .Olbrzymim atutem jest usytuowanie obiektu w pobliżu dworzec kolejowy przystanek autobusowy ,market spożywczy, kino ,park .Obiekt posiada duży utwardzony parking, obecnie przeprowadzany jest remont cena do negocjacji uzależniona od etapu prac remontowych w celu bliższych informacji proszę o kontakt telefoniczny.

  • ul. Sportowa, Końskie, powiat konecki
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 281 m²
  • Cena do negocjacji
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.