Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Pasym
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 37 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
CENA BRUTTO z VAT 23%
Oferuję na sprzedaż nowo wybudowaną restaurację z miejscami noclegowymi w Pasymiu.
Nieruchomość oddalona jest zaledwie o 25 m od jeziora Kalwa !
Powierzchnia zabudowy wynosi 315,98 m2
Powierzchnia użytkowa wynosi 412,36 m2
Budynek wybudowany w 2024 r , dwukondygnacyjny , gdzie parter o powierzchni 266,84m2 w projekcie przeznaczony jest na restaurację, a użytkowe poddasze o powierzchni 144,05m2, zaprojektowane, jako 7 pokoi z łazienkami. Możliwa zmiana zagospodarowania całości na restaurację i sklep na parterze i 3 duże mieszkania na piętrze (każde z widokiem na jezioro).
Budynek w stanie surowym otwartym z wykonanym dachem.
Media: kanalizacja i woda podłączone do budynku, prąd w trakcie przyłączania.
Forma własności: budynek na własność, a działka jest w dzierżawie od Gminy Pasym. Po odbiorze budynku istnieje możliwość wykupienia gruntu na własność w trybie bezprzetargowym.
Niezwykła atrakcyjność okolicy (piękne jeziora i lasy) powoduje, że co roku do Pasymia i okolic przyjeżdżają tłumy turystów, dlatego połączenie restauracji z miejscami noclegowymi może być świetnym pomysłem na biznes.
Zdecydowanie atrakcyjna propozycja dla inwestora szukającego stałego dochodu z wynajmu mieszkań, lokalu handlowego i gastronomicznego.
-
Pasym, powiat szczycieński
-
Na sprzedaż lokal o powierzchni 412 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
250000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Podobne nieruchomości komercyjne na sprzedaż