Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Opole Śródmieście ul. Książąt Opolskich
1 000 000 zł
8 632 zł/m²
115 m²
Opole Śródmieście, Książąt Opolskich
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 30 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 115,85 m², położony w ścisłym centrum Opola – przy ul. Książąt Opolskich 2–6.
Lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy , idealny pod działalność gastronomiczną, handlową lub usługową.
Standard wykończenia:
Wentylacja przystosowana pod gastronomię
Ogrzewanie miejskie
Sprawna klimatyzacja
Informacje dodatkowe:
Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność
Lokal gotowy do objęcia od zaraz
Brak obciążeń hipotecznych
-
ul. Książąt Opolskich, Opole Śródmieście
-
Na sprzedaż lokal o powierzchni 115,85 m²
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
200000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
200000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat