Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Gliwice ul. Zabrska
289 000 zł
4 699 zł/m²
61 m²
Gliwice, Zabrska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam
Do sprzedania lokal użytkowy Gliwice Zabrska 24 lokal po remoncie obecnie wynajmowany na sklep spożywczo-monopolowy.
Lokal w dobrym stanie / do odświeżenia
Lokal składa się z sali sprzedażowej około 35m2 magazynu około 30m2 toalety i małego biura.
Zapraszam do oglądania i kontaktu.
Cena do małej negocjacji.
Michał
-
ul. Zabrska, Gliwice
-
Na sprzedaż lokal o powierzchni 61,50 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat