Ogłoszenie wstrzymane

Kowale

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 2-pokojowe Kowale
Cena
489 000
Powierzchnia
47
Cena za m²
10 404
Piętro
2
Rok budowy
2002
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Kowale. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, które składa się z dużego przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, sporej łazienki oraz przestronnego dużego balkonu z widokiem na naturę. Istnieje możliwość aranżacji aneksu kuchennego w salonie, a co za tym idzie wygospodarowania pomieszczenia kuchni na kolejny mały 3 pokój/gabinet.

Ze względu na to, że działka od strony balkonu stanowi współwłasność kilku mieszkańców oraz graniczy z domami jednorodzinnymi, pewne jest że blisko nieruchomości nie powstanie żaden nowy blok, a nabywca cieszył się będzie w dalszym ciągu otaczającą zielenią.

Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze (2,11m2) zlokalizowane na półpiętrze (w cenie). Dodatkowo na parterze znajduje się wspólna przechowalnia zamykana na klucz, w którym przechowywać można rower czy wózek dziecięcy.

Mieszkanie słoneczne - okna wychodzą na 3 strony (w lecie część mieszkania nasłoneczniona, a część zacieniona i chłodna). Mieszkanie znajduje się w 2 linii zabudowy, co powoduje, że w mieszkaniu jest cicho, a okolica jest spokojna. Jednocześnie mieszkanie zlokalizowane na samym początku osiedla Olimp, co w przeciwieństwie do budynków zlokalizowanych w głębi osiedla nie generuje problemów z wyjazdem do głównej drogi - ulicy Staropolskiej.

Oferowane mieszkanie gotowe do zamieszkania, wymaga lekkiego odświeżenia. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe (w cenie).

W otoczeniu mieszkania Biedronka, centrum Kowale (w nim Pepco, Rossmann, Netto, garmaż, piekarnia, mięsny, kantor, krawcowa, kiosk, siłownia, kręgle), przystanki autobusowe, szkoła podstawowa Metropolitalna oraz prywatna CET. W okolicy Morski Park Handlowy, do którego dojść można swobodnie pieszo. Blisko obwodnicy, dzięki czemu dojazd do Gdańska czy Sopotu zajmuje 20 minut.

Zapraszamy do kontaktu i oględzin.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m²
  • 2 piętro w 3-piętrowym bloku z 2002 roku
  • Kowale
  • Balkon, garaż/miejsce parkingowe
  • Mieszkanie do zamieszkania
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kowale Poland - lokalizacja przybliżona