Zakopane
ul. Krzeptówki
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 410 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
23500
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane, ul. Krzeptówki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane, ul. Krzeptówki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane, ul. Krzeptówki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane, ul. Krzeptówki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane, ul. Krzeptówki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane, ul. Krzeptówki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane, ul. Krzeptówki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane, ul. Krzeptówki. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się w Apartamentowcu przy ulicy Krzeptówki. Przestronne i słoneczne, mieszkanie  o powierzchni 60 metrów kwadratowych składające się z przedpokoju, kuchni z jadalnią(kuchnia z jadalnią umeblowana – meble kuchenne na wymiar lodówka, stół z krzesłami, lada barowa z hokerami), salonu, sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. Zlokalizowana na I piętrze, miejsca parkingowe obok budynku.
Mieszkanie bezczynszowe, ogrzewanie - geotermia
W pobliżu sklepy, przystanek autobusowy a dla lubiących spacery w niedalekiej odległości wejście do Doliny Małej Łąki, Ścieżki pod Reglami ,a do centrum Zakopane 20 minut spacerkiem.
Zachęcam do zakupu zarówno osoby które szukają lokum dla siebie i rodziny a także chętnych do zainwestowania w nieruchomość i zarabiania na wynajmie krótkotrwałym.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu
  • Zakopane, ul. Krzeptówki
  • Balkon
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: lodówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Zakopane, Krzeptówki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.