Drawsko Pomorskie
ul. Zamkowa
lokal na sprzedaż

Cena
49 990
Powierzchnia
75
Cena za m²
667
Ogłoszenie
Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 1 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 2 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 3 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 4 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 5 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 6 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 7 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 8 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 9 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 10 Lokal Drawsko Pomorskie, ul. Zamkowa. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Lokal usługowo-handlowy

o pow. 75 m2

w centrum Drawska Pomorskiego

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO

Lokal położony jest w centrum handlowo-usługowym Drawska Pomorskiego, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej oraz usługowo-handlowej.

Oferowane pomieszczenia stanowią większą cześć wolnostojącego pawilonu parterowego o konstrukcji drewnianej z dachem dwuspadowym, krytym blachodachówką.

Lokal ma powierzchnię ok. 75 m2, na którą składają się: jedno duże pomieszczenie o pow. ok. 72,5 m2 (7,7 m x 9,8 m), oraz łazienka z WC o pow. ok. 2,4 m2.
Wysokość pomieszczenia jest zróżnicowana: 2,5 m - 3,7 m. W ścianie frontowej znajdują się drzwi wejściowe i 3 okna, w bocznej jedno okno. Drzwi i okna wykonane z PCV, zabezpieczone roletami zewnętrznymi.

Na ścianach i sufitach płyty gipsowo-kartonowe, na podłodze wykładzina PCV. W łazience z WC glazura i terakota, kompakt WC, umywalka, bojler elektryczny.

Do pawilonu podłączona woda, kanalizacja i prąd, instalacja alarmowa. W czasie użytkowania lokalu stosowano grzejniki elektryczne.

W lokalu tym przez wiele lat funkcjonował lokal typu pub - bar, a ostatnio sklep przemysłowy. W chwili obecnej lokal jest wynajmowany. Można więc nabyć lokal i kontynuować wynajmowanie dotychczasowemu najemcy. Nie ma więc konieczności poszukiwania nowego najemcy. Można też oczywiście bardzo szybko zakończyć dotychczasowy najem i wykorzystywać lokal do własnych potrzeb.

Lokal sprzedawany będzie jako nakłady na gruncie dzierżawionym od miasta.

Czynsz dzierżawy gruntu wynosi ok. 270 zł miesięcznie.

Nie zwlekaj - zadzwoń i umów się na prezentację.

Może to być bardzo dobre miejsce na realizację Twoich planów biznesowych.

Koszt zakupu zwróci się w ciągu ok. 1,5 roku - po co płacić czynsz najmu przez cały okres działalności?

Wynagrodzenie pośrednika płaci tylko sprzedający.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie, oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Lokal nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.

Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem lokalu.

  • ul. Zamkowa, Drawsko Pomorskie, powiat drawski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 75 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Drawsko Pomorskie, Zamkowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.